Класиране на участниците в III областен конкурс рецитал "За да я има България"

П Р О Т О К О Л

Днес, 23.02.2019 г. се проведе III Областен конкурс рецитал  „За да я има България“, организиран от Община град Добрич и ДТ „Йордан Йовков“. За участие в конкурса бяха подадени 478 заявки. В конкурса участваха 454 деца и ученици.

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

ЕМА ГЕОРГИЕВА

актриса  и почетен гражданин на Добрич
 

 

и членове:

 

МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ

журналист в радио „Добруджа“

 

МИРОСЛАВА ДЕМИРЕВА

актриса в ДКТ „Дора Габе“

 

взе единодушно решение за класиране при участниците от I възрастова група – деца от подготвителна група, както следва:

 

I място

ДАНАЯ ГЕОРГИЕВА

ДГ №23 „Звездица“ 

Добрич

 

II място

МОНИКА ДИМИТРОВА

ДГ №20 „Радост“ 

Добрич

 

III място

АЛЕКСАНДЪР ДРАГНЕВ

ДГ № 10 „Слънчице“

Добрич

            

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ЛЮВОВ НИКОЛОВА

 актриса  в ДТ „Йордан Йовков“

 

и членове:

 

ТАТЯНА ХРИСТОВА

актриса  в  ДТ „Йордан Йовков“

 

СТЕФАН  СЪРЧАДЖИЕВ

актьор в ДТ „йордан Йовков“

 

взе единодушно решение за класиране при участниците от II възрастова група – ученици от   I – IV клас, както следва:

 

I място

 

НИКОЛАЙ ИВАНОВ

СУ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“

Добрич


 

II място

АЛЕКСАНДРА ЧАНЕВА

СУ „ЙОРДАН  ЙОВКОВ“        

Тервел

 

III място

 

СТЕФАНИЯ  РАДЕНКОВА

СУ „Св. Климент Охридски“

Добрич

       

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ГЕНКА ПЕТРОВА

поетеса и ръководител на Литературна къща

 

и членове:

 

МИЛА БОЯНОВА

актриса  в ДКТ „Дора Габе“

 

РОСЕН РАДЕВ

актьор в ДКТ „Дора Габе“

 

взе  единодушно решение за класиране при участниците от III възрастова група  - ученици от  V- VII клас и  участниците от IV възрастова група, както следва:

 

III възрастова група – ученици от V - VII клас

I място

МАКСИМ ПАНАйОТОВ

 СУ „П.Р.Славейков“

 Добрич


 

 

II място

 

ДАВИД ВЕЛКОВ

СУ „П.Р.Славейков“

Добрич

 

                                                
III място

йОРДАН АНКОВ

СУ „Димитър Талев“

Добрич

 

 

 

IV възрастова група – ученици от  VIII – XII клас

 

 

I място

 

ЯСЕН  ГЕОРГИЕВ

СУ „Йордан Йовков“
Тервел

 

II място

 

Мария - Радена Божкова

ЕГ „Гео Милев“

Добрич

 

 

III място

 

НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА

ЕГ „Гео Милев“

Добрич                                           

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

 

РОСТИСЛАВ КОСТОВ
ЕГ „Гео Милев“

Добрич

Награждаването ще се състои на 28 февруари от 11.00 часа в малката заседателна зала на Община Добрич.                                                     

           

 

Нагоре