Културен афиш за периода 7 - 13 август

Културен афиш за периода 7 - 13 август, снимка 1

7 август – 11 август, 10.30 ч. – 11.30 ч.

Място: Художествена галерия

Лятна работилница за въображение

Организатор: Художествена галерия

 

7 август – 11 август

Място: Регионален исторически музей – Добрич

Образователна програма за деца „Лято в музея“

Организатор: Регионален исторически музей – Добрич

 

7 август – 11 август т, 08.00 ч. – 17.00 ч.

Място: Народно читалище „Йордан Йовков – 1870 г.“

Лятна детска занималня

Организатор: Народно читалище „Йордан Йовков – 1870 г.“

 

8 август, през целия ден

Място: Паметна плоча барелеф на Христо Стефанов

Поднасяне на цветя на плочата барелеф на Христо Стефанов /08.08.1887-02.09.1931/ по повод 130 години от неговото рождение

Организатор: Община Добрич

 

8, 9, 10 август 10.00 ч. - 12.00 ч.

Място: Регионална библиотека „Дора Габе“ - Интерактивна зала

Летен детски клуб „Играй и учи” за деца от 6 до 14 г.

Организатор: Регионална библиотека „Дора Габе“

 

10 август, 20.30 ч.

Място: Летен театър

Концерт на Оркестър „Канарите“

Организатор: ЧИА

 

11 август, 10.00 ч. – 13.00 ч.

Място:  пл. Стария орех

Info Point  - по повод 12 август - Международен ден на младежта  

Организатор: Младежки център – Добрич

 

11 август

Място:  Младежки център - Добрич

Изложба „Покажи ни добротата в една снимка“ – най- добрите фотографии от проведения фотоконкурс

Организатор: Младежки център – Добрич

 

13 август, 20.00 ч.

Място: Градски парк „Свети Георги“, скейтпарк - сцена         

Поредица „Добрич Джази“

Организатор: Димитър Дашев /музикант/

 

 

Програма на Кино „Икар“

 

понеделник  7 август

14.00 часа ЗАД ВОЛАНА
16.15 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
18.00 часа ДИЙП 3D озвучен на български език
20.00 часа ТЪМНАТА КУЛА

 

вторник  8 август

14.00 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
15.45 часа ТЪМНАТА КУЛА
17.30 часа ДИЙП 3D озвучен на български език
19.15 часа ТЪМНАТА КУЛА
21.00 часа ЗАД ВОЛАНА

 

сряда  9 август

14.00 часа ЗАД ВОЛАНА
16.15 часа ТЪМНАТА КУЛА
18.00 часа ЗАД ВОЛАНА
20.15 часа ТЪМНАТА КУЛА

 

четвъртък  10 август

14.00 часа ТЪМНАТА КУЛА
15.45 часа ЗАД ВОЛАНА
18.00 часа ТЪМНАТА КУЛА
20.00 часа ЗАД ВОЛАНА

 

петък 11 август

14.00 часа АНАБЕЛ 2:СЪТВОРЕНИЕ
16.00 часа ТЪМНАТА КУЛА
17.45 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
20.00 часа АТОМНА БЛОНДИНКА

 

събота 12 август

11.00 часа ДИЙП 3D озвучен на български език
12.45 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
14.30 часа ТЪМНАТА КУЛА
16.15 часа АНАБЕЛ 2:СЪТВОРЕНИЕ
18.15 часа ТЪМНАТА КУЛА
20.00 часа АТОМНА БЛОНДИНКА

 

неделя 13 август

11.00 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
12.45 часа ДИЙП 3D озвучен на български език
14.30 часа АНАБЕЛ 2:СЪТВОРЕНИЕ
16.30 часа ФАНТАСТИЧНОТО ПЪТЕШЕСТВИЕ ДО ОЗ 3D озвучен на български език
18.15 часа ТЪМНАТА КУЛА
20.00 часа АНАБЕЛ 2:СЪТВОРЕНИЕ

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Програмата е предварителна. Организаторите си запазват правото на промени

Нагоре