Община Добрич удостоява с грамоти и плакети изявени педагози и учебни заведения

Община Добрич удостоява с грамоти и плакети изявени педагози и учебни заведения, снимка 1

На общоградско тържество на 22 май от 18. 00 часа в Огледална зала „Нели Божкова“ ще бъдат удостоени с плакети и грамоти изявени педагози и учебни заведения. По традиция в навечерието на 24 май – Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост в знак на уважение и признателност добрички учители, училища и детски градини  ще получат награди за принос в развитие на образованието.    

Плакет и грамоти от Кмета на Община град Добрич за следните училища и детски градини, честващи годишнини:

1. СУ „Св.св. Кирил и Методий” – 145 години

2. ПМГ „Иван Вазов“ – 45 години

3. ОУ „Йордан Йовков“ – 45 години

4. ОУ „Хан Аспарух” – 25 години

5. ДГ №12 „Шурче“ – 45 години

6. ДГ №29 „Любимка“ – 35 години

7. Профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев“ – 10 години

 

Грамоти от Кмета на Община град Добрич за следните учители:

1.            Венета Колева – ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Хан Аспарух”

2.       Стилиян Митев - ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Христо Смирненски”

3.            Красимира Атанасова – ст. учител в начален етап в ОУ „Христо Ботев”

4.            Вяра Панайотова – ст. учител по физика в ОУ „Стефан Караджа”

5.            Невяна Манова – ст. учител по български език и литература в СУ „П. Р. Славейков”

6.            Нела Василева – Георгиева – ст. учител в начален етап в СУ „Св. Климент Охридски”

7.            Даринка Андонова – преподавател по английски език в начален етап в СУ „Димитър Талев”

8.            Мария Кирилова – ст. учител по информатика и информационни технологии в ЕГ „Гео Милев”

9.            Георги Георгиев – ст. учител по физика в ПМГ „Иван Вазов”

10.          Радослав Костов – ст. учител по общообразователен предмет в ПГ по ветеринарна медицина „Проф. д-р Г. Павлов”

11.          Диана Иванова – ст. учител по сервиране и барманство в ПГТ „П. К. Яворов”

12.          Пенка Андонова – ст. учител по професионално обучение в ПГТОЛП „Георги Бенковски”

13.          Ивелина Вълчева – учител по български език и литература във ФСГ „Васил Левски” 

14.          Драгомир Цукев – учител по английски език в ЧПГТП „Райко Цончев“

15.          Румяна Павлова – директор на ДГ № 29 „Любимка“

16.          Йовка Иванова – ст. учител в ДГ №8 „Бодра смяна“

17.          Нела Христова – ст. учител в ДГ №18 „Дора Габе“

18.          Пламена Недялкова – ст. учител в ДГ №9 „Пчеличка“

19.          Мима Йорданова – детски учител в ДГ № 10 „Слънчице“

20.          Деяна Йорданова – ст. учител в ДГ № 12 „Щурче“

21.          Елеонора Желязкова – учител по музика в ДГ № 23 „Звездица“

22.          Марияна Димитрова – директор на ДГ № 32 „Зорница“

23.          Радка Колева – ст. учител в ДГ № 20 „Радост“

24.          Мария Петкова – ст. учител в ДГ № 27 „Славейче“

25.          Бонка Атанасова – ст. учител в ДГ № 26 „Звънче“

26.          Петя Христова – учител в ДГ № 17 „Първи юни“

Нагоре