Резултати от областния конкурс - рецитал "За да я има България"

Децата, които се класираха в областния конкурс рецитал "За да я има България" ще бъдат наградени на 5 май от 11. 00 часа в Голямата заседателна зала. 

 

П Р О Т О К О Л

Днес, 29.04.2017 г. се проведе  Областен конкурс рецитал  „За да я има България“, организиран от Община град Добрич и ДТ „Йордан Йовков“. За участие в конкурса бяха подадени 301 заявки.  В конкурса участваха 268 деца и ученици.

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

ЛЮБОВ НИКОЛОВА

актриса в ДТ „Йордан Йовков“

и членове:

ЕМА ГЕОРГИЕВА

актриса  и почетен гражданин на Добрич

РЕНЕТА НИКОЛОВА

актриса в ДТК „Дора Габе“

взе единодушно решение за класиране при участниците от I възрастова група – деца от подготвителна група /клас, както следва:

I място

ИВАЙЛА ДИМИТРОВА

ДГ №27 „Славейче“  Добрич

II място

СОФИЯ ДАЧЕВА

ДГ №18 „Дора Габе“ Добрич

III място

ЙОАНА ДИМИТРОВА

ДГ №8 „Бодра смяна“ Добрич

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

•             ВАЛЕНТИН ФИЛИПОВ

ДГ №7 „Пролет“ Добрич

 

•             ТАНЯ ДИМИТРОВА

ДГ №11 „Дъга“ Добрич

 

•             АНЕЛИЯ СТАНКОВА

ДГ „Здравец“ с. Стожер,  община Добричка

 

•             АНДЖЕЛИНА МИЛЕВА 

ДГ №17 „Първи юни“  Добрич

 

•             ВИКТОР ХРИСТОВ

ДГ №20 „Радост“  Добрич

 

•             СЕЛИН НУФЕЛ

ДГ №23 „Звездица“ Добрич

 

•             НИКОЛА ЙОРДАНОВ

ДГ №7 „Пролет“  Добрич

 

•             ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ

ДГ №29 „Любимка“  Добрич

 

•             КАСИЯ КРАЛЕВА

 ДГ №23 „Звездица“ Добрич

 

•             ДИМИТЪР ХИНЕВ

ДГ №8 „Бодра смяна“ Добрич

 

ЛЮБОВ НИКОЛОВА:

ЕМА ГЕОРГИЕВА:

РЕНЕТА НИКОЛОВА:

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ

актьор  в ДТ „Йордан Йовков“

и членове:

 

МИЛА БОЯНОВА

актриса  в ДКТ „Дора Габе“

 

МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ

Журналист в „Радио Добруджа“

 

взе единодушно решение за класиране при участниците от II възрастова група – ученици от   I – IV клас, както следва:

I място

ЕЛИЗА ТОДОРОВА

ОУ „Йордан Йовков“  Каварна

II място

МОНИКА БОРИСОВА

СУ „Св. Климент Охридски“ Добрич

III място

ГЕОРГИ ДИМИТРОВ

СУ „П.Р.Славейков“ Добрич

 

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

•             ДИМИТЪР КУМАНОВ

СУ „Димитър Талев“ Добрич

 

•             МОНИКА БОРИСОВА

ОУ „Йордан Йовков“  Добрич

 

•             МАРИНА КОЛЕВА

ОУ „Хан Аспарух“ Добрич

 

•             РАМИ ФАРЕС

СУ „Димитър Талев“ Добрич

 

•             ДЕЯНА ИВАНОВА

СУ „Св. Климент Охридски“ Добрич

 

ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ:

МИЛА БОЯНОВА:

МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ:

 

Жури в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ТАТЯНА ХРИСТОВА

актриса  в ДТ „Йордан Йовков“

 

и членове:

ГЕНКА ПЕТРОВА

поетеса

ръководител на Литературна къща

РУМЕН КУРТЕВ

актьор в ДТК „Дора Габе“

взе  единодушно решение за класиране при участниците от III възрастова група  - ученици от  V- VII клас и  участниците от IV възрастова група, както следва:

 

III възрастова група – ученици от V - VII клас

I място

ДИЯНА ВАСИЛЕВА

СУ „Св.Климент Охридски“ Добрич

 

II място

ВАЛЕНТИНА ЯНКОВА

СУ „Йордан Йовков“  Тервел

 

III място

НИКОЛ ДИМИТРОВА

СУ „П.Р.Славейков“ Добрич

 

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

•             МАРТИНА ПЕЙЧЕВА

СУ „П.Р.Славейков“ Добрич

 

•             ПРЕСИАНА ПЕНЧЕВА

ПМГ „Иван Вазов“ Добрич

 

•             ГРАЦИЕЛА ИЛИЕВА

ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ Балчик

 

•             СИМОНА СЛАВОВА

СУ „Св. Кл. Охридски“ Добрич

 

•             СИМОНА КОЛЕВА

СУ „П.Р.Славейков“  Добрич

 

•             ВЕЛИСЛАВ АНДОНОВ

СУ „П. Р. Славейков“ Добрич

 

IV възрастова група – ученици от  VIII – XII клас

 

I място

ИВЕТА ИВАНОВА

ПМГ „Иван Вазов“ Добрич

 

II място

БОРИС СЕРБЕЗОВ

СУ „Св. Климент Охридски“ Добрич

 

III място

ДАНИЕЛ ТОМОВ

ПГВМ „Проф.  д – р Георги Павлов“ Добрич

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

 

РОСТИСЛАВ КОСТОВ

ЕГ „Гео Милев“    Добрич

 

ТАТЯНА ХРИСТОВА:

ГЕНКА ПЕТРОВА:

РУМЕН КУРТЕВ:

 

 

 

Нагоре